Një foto e nxehtë, me një pamje të mrekullueshme.

Në shkretëtirën e Kenya, Naomi Campbell ka pozuar për British Vogue, duke u shfaqur plotësisht nudo dhe duke e ndarë foton me fansat e saj në Instagram.

E gjitha e zhveshur dhe vetëm me një zinxhir të artë mbi të pasmet, ajo shfaqet me kurriz duke treguar fundshpinën e saj që merr notën 10.
Ajo sapo ka mbushur 49 vjeç, por për modelen super seksi koha duket se nuk kalon kurrë.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb