Naomi Campbell është vlerësuar me çmimin ‘Black Girl Magic Award’ gjatë ceremonisë së ‘Black Girl Rock’ që është mbajtur në Newark të New Yersey.

Supermodelja 48 vjeçare i ka mahnitur të gjithë me bukurinë e saj veshur me një fustan portokalli.

Pas zërave që thonin se ishte shtatzënë me të dashurin Skepta, Campbell ka dhënë prova me foto që ka një fizik prej top modeleje pa asnjë formë rrumbullake.
(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: