Ajo është një nga supermodelet më të njohura në botë dhe madje edhe në një ditë të zakonshme, Naomi Campbell tërheq vëmendjen.

Modelja e famshme është shfaqur elegante, edhe pse më një palë çizme të një modeli të vjetër me taka, teksa bënte pazar në një rrugë në Paris të premten.

Mbretëresha e pasarelave, 49 vjec, e lindur në Londër kishte veshur gjithashtu një xhup të zi dhe një këmishe me kuadrate, teksa është fotografuar nga paparacët në rrugët e kryeqytetit francez.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: