Elegante e rafinuar, yll i të gjitha eventeve ku merr pjesë, Naomi Campbell (48 vjec) shkëlqen edhe në palestër gjatë stërvitjes me një komplet të zi duke nxjerrë në pah format e saj seksi dhe perfektë.

Vetëm disa ditë më parë Pantera e Zezë, sfiloi në pasarelën e New York-ut me top modelet e momentit duke marrë komplimente nga të gjithë.

Gjithmonë në formë fizike të shkëlqyer, shiheni se si duket teksa bën stervitje…
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb