Me parruken e stilin të viteve 60-të që e bëjnë një miks perfekt mes Barbarella dhe Brigitte Bardon dhe një look transparent në sfilatë, Naomi Cambell nuk mund të kalonte pa rënë në sy.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Në ‘Fashion for Relief’, në Londër modelja e famshme është shfaqur sensuale duke marrë të gjithë vëmendjen e të pranishmëve dhe të fotografëve.

E veshur me një fustan me një të çarë dhe dekolte të thellë ku mungojnë sytjenat, Campbell mbulon me një palë mbathje ngjyrë mishi pjesët e saj intime.

Në moshë 49 vjeçare, ylli i modës i lë të gjithë pa fjalë me format e saj perfekte.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb