Nudo, e shtrirë në divan, e mbuluar nga një re me pupla rozë.

Naomi Campbell është shfaqur shumë e bukur dhe joshëse në videon e fundit të postuar në Instagram.

Puplat që përdoren si mbulesë janë veshur nga modelja në tapetin e Kuq të Met Gala, por mënyra se si ajo e përdor në filmim është shumë seksi.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb