Glamour, të dashuruar pas kafshëve, Kate Moss, Naomi Campbell dhe të tjerë personazhe Vip janë bashkuar në fermën e kafshëve në Henndorf në Austri për një event bamirësie të organizuar nga një shoqatë për kafshët.

Pantera e zezë është shfaqur e ëmbël me një qenush të bardhë që e mbante në krahë.

Rupert Everret, është fotografuar me një gjel në krah.

(da.xha/BalkanWeb)

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb