Deputeti Nard Ndoka ka reaguar me anë të një statusi në Facebook për të treguar miqësinë që ka me aktorin e humorit Bes Kallaku. Reagimi erdhi pas rrëfimit të Besit në emisionin ‘Xing me Ermalin’, se shkak për takimin e parë mes tij dhe Xhensilën ishte bërë Nard Ndoka.

E pas kësaj, Ndoka pranon që Besin e ka mik të vjetër, por shton se tani që u martua i ka harruar shokët.

‘Bes Kallaku një humorist ‘bio’, që unë e kam mik prej vitesh, por tashti qe u martua i ka harruar edhe shokët!’, shkruan Ndoka në Facebook.
besi-dhe-nardi-komente1

Por Besi s’ja kursen një përgjigje me humor. Ai thotë se është pikërisht Ndoka që s’ka kohë pqr shokët se do të bëjë opozitë të fortë.

KOMENTET:
Besi: O Nard Ndoka te falenderova publikisht. Nuk kam harru un shoket, thjesht ti je opozitar i forte, edhe nuk te del koha per ne artestet sepse je duke u marre me hallet e popullit

Nardi: Nuk kam ankesa une jo, por shokët!

(m.a/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb