BRITANI E MADHE

Të rinjtë në Britaninë e Madhe njihen për festat e tyre të çmendura, dhe sigurtisht nuk mund ta kalojne pa festuar edhe Vitin e Ri në një mënyrë ndryshe nga të tjerët.

Shfrenimi ka qenë në maksimum, ku pija dhe sherret gjatë festave në këtë vend janë një gjë normale. Dhe në fakt ishte një natë për të festuar, por si gjithmonë, britanikët e teprojnë.

Në të gjitha qytetet kryesore, sipas disa fotove të publikuara nga DailyMail, festa kaloi në shthurje. Alkool, drogë, skena erotike në rrugë dhe arrestime. Për një panoramë më të qartë shihni fotot e mëposhtme.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb