Nations League zbret në fushë me ndeshje mjaft interesante.

Në League A, Austria pret në shtëpi Croatia. Franca do kërkojë suksesin e dytë në kompeticion, këtë herë, “Gjelat” do masin forcat me Danimarkën, në Parken Stadium (Copenhagen).

Lll
Lll

Supersfidë mes Netherlands dhe Belgium. Përballjet direkte mes të dy ekipeve kanë prodhuar përherë rivalitet dhe e njëjta gjë pritet edhe sot. Në program është edhe Wales-Poland.

Uuuu
Netherlands vs Belgium

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb