“Ne jemi dakord që çdo agresion i mëtejshëm nga Rusia kundër Ukrainës do të ketë kosto të larta.” Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, e shkroi atë në një postim në Twitter në fund të samitit me presidentin amerikan Joe Biden dhe liderët evropianë, duke përfshirë kryeministrin Mario Draghi, për të diskutuar krizën e vazhdueshme në Ukrainë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb