Analistët Shpëtim Nazarko dhe Eduard Zaloshnja, por edhe gazetari Sokol Balla kanë rrëfyer gjatë diskutimeve në “Real Story” se gripi që kanë kaluar këtë vit ka qënë shumë i rëndë, duke hedhur dyshime që mund të kenë kaluar koronavirusin.

Nazarko: Në Shqipëri kanë ardhur 120 mijë emigrantë për festa. Atëherë edhe ne të dy (I drejtohet Sokol Ballës) e kemi kaluar shumë të rëndë, jemi sëmurur.

Sokol Balla: (Qesh) Unë kam qënë në vende aziatike në fund të janarit,

Nazarko: Po, ca bëre ti? Na prure dhurata…

Sokol Balla: Po mbi të gjitha këputja ka qënë shumë e forte

Zaloshnja: Ju e dini që edhe unë kam kaluar grip të rëndë në janar kam qënë me 39, ju thoshja edhe mos më rrini afër se mos kam covid 19.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb