Ndahet nga jeta rapsodi i njohur nga Kosova, Pjetër Bisaku.

Lajmin e hidhur për vdekjen e tij e ka dhënë kolegu, Tom Sokoli. Ky i fundit përmes një postimi në rrjetet sociale, ngushëllon familjarët e të ndjerit.

Postimi i plotë:
Lajm i hidhur
Vdes rapsodi i mirënjohur PJETER BISAKU
Ngushëllime familjes, farefisit të gjithë rapsodëve shokëve dhe miqve.

Screenshot 3
Screenshot 3

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: