Policia e Athinës ka vendosur në pranga një shqiptar, pasi akuzohet se trafikonte drogë.

Ndaj shqiptarit, i identifikuar si një 32-vjeçar, kishte dy urdhër arreste për trafik droge.

Gjatë kontrolleve që autoritetet i kanë bërë në banesë kanë gjetur 5 kg e 475 gramë marijuanë, 24 gram kokainë, 1 pistoletë me 7 fishekë, 2510 euro, 250 paundë, 2 peshore dhe 2 celularë.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb