GREQI

Një sasi prej rreth 45 kg marijuanë është kapur në kufirin greko-shqiptar, saktësisht afër Janinës. Në pranga kanë rënë dy grekë.

Ata ishin drejtues të dy mjeteve, njëri për të transportuar drogën dhe tjetri për kontrollin e rrugës.

Në banesë të arrestuarve iu gjetën dhe disa gramë të tjera marijuanë, 1 mijë e 4 euro, 4 celularë dhe 1 thikë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb