Anaidi ka qene nje nder mbeshtetesit e Donaldit qe prej fillimit, madje ai ka futur dhe balonat e famshme te 9 janarit, per ditelindjen e Bores.

Por mesa duket tani me ai i eshte kundervene dhe ka bere nje reagim pas ndarjes se tij nga Trixa.

“Kur une flisja te verteten ju qe jeni mesuar te genjeni veten hidheshit kundra. Më vjen mirë që Beatrix nuk ngjan me disa nga ju!

  • foto galeri
  • foto galeri

Në Shqipëri gjen pafund meshkuj pa shtyllë kurrizore, që gjithmonë shënjestrojnë një femër dhe i vënë gishtin në plagë që t’i tregojnë shokëve çfarë ngjyre ka gjaku,”- ka perfunduar ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb