Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Bujar Nishani, ka prekur socialistë dhe demokratë.

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani.

“Pusho në paqe President Nishani! I lehtë dheu!”, shkruan Spiropali.

Nishani8

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb