Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar pas ndarjes së papritur nga jeta të gazetarit Nimet Isufi.

Meta thekson se duke ndarë dhimbjen me familjen, miqtë dhe kolegët i shpreh atyre ngushëllimet më të ndjera.

“Me hidhërim mësova për ndarjen e papritur nga jeta të gazetarit profesionist, Nimet Isufi.

Duke ndarë dhembjen me familjen, miqtë dhe të gjithë kolegët gazetarë, ju shpreh ngushëllimet e mia më të ndjera!

  • foto galeri
  • foto galeri

I paharruar kujtimi!”, shkruan Meta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb