TIRANË

Kreu republikan Fatmir Mediu shprehu ngushëllime për ndarjen nga jeta të ish drejtuesit të Neës 24, Presidentit të televizionit Fax News, z.Kasem Hysenbelliu.

“Ndarja nga jeta e Kasem Hysenbelliut një ditë shumë e trishtë. Familja humbi njeriun e dashur, media luftëtarin e sinqertë të fjalës së lirë.

U prehtë në paqe miku i mirë”- shprehet z.Mediu.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb