Pas ndarjes nga jeta të ish-kreut të shtetit, Bujar Nishani, ka reaguar edhe Presidenti Ilir Meta.

Presidenti Meta shprehet se Nishani do të kujtohet gjithnjë si një personalitet me vlera të rralla të një udhëheqësi me integritet dhe vizion, duke shtuar se kontributi i tij për Shqipërinë dhe demokracinë do të kujtohet me respekt.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb