Deputeti demokrat Tritan Shehu, ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani.

Shehu shprehet se është një humbje e madhe për familjen, politikën shqiptare si PD dhe për të gjithë shqiptarët.

Statusi:

Nje lajm shume i trishte na pikellon te gjitheve.
Bujar Nishani ndron jete mbas nje semundje te rende.
Nje humbje e madhe kjo per familjen, politiken shqiptare, PD, per te gjithe.
Ngushellimet me te sinqerta rrethit te tij familjar, miqve, shokeve, bashkepuntoreve.
Do ta kujtojme gjithmone me respekt dhe nderim te vecante.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: