Ish-deputeti i PS-së Namik Dokle, ka reaguar për ndarjen nga jeta të kolegut të tij, Marko Bello.

Dokle shprehet se ky ishte një lajm i trishtë, ndërsa shton se nuk do ta harrojë asnjëherë buzëqeshjen e pandarë të Marko Bellos.

  • foto galeri

Postimi i plotë i ish-deputetit të PS-së Namik Dokle:

LAJM I MESNATES!!!

Sa i trishte! Sa i pabesueshem ky lajm i mesnates per vdekjen e mikut, kolegut, Marko Bello. Pa i mbushur ende te gjashtedhjetat, na e mori covidcolera! C’behet keshtu? Po na behet fejsbuku varreze!!!

Lamtumire, i dashur Marko! Nuk do ta harroj kurre buzeqeshjen tende te pandare, shakane tende mbushur me miresi…

(d.xh/ balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb