Një ndër emrat më të përfolur të kohët e fundit në gjithë mediat rozë ishte pikërisht Kim Kardashian. Pas lajmeve se ajo dhe bashkëshorti i saj, reperi i njohur Kanye West, i dhanë fund martesës së tyre mes shumë problemesh, tashmë ajo ka konfirmuar vetë lidhjen e re me Pete Davidson.

Këtë e ka bërë përmes publikimit të disa fotove të tyre në Instagram, ndërsa prej kohësh ka qarkulluar lajmi se edhe ish-bashkëshorti i saj është në një lidhje dashurie të re.

Kardashian dhe West janë prindër të katër fëmijëve, ndërsa ndarja pasoi me shumë debate, ku në qendër ishte ndarja e pasurisë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: