Prej pasdites së sotme një pjesë e Fierit është pa energji elektrike. Zona e Levanit, një zonë që vazhdimisht vuan mungesën e dritave që prej orës 5 ndodhet në errësirë totale.

Nuk ka asnjë shpjegim nga OSHEE për arsyen e ndërprerjes së energjisë elektrike dhe as paralajmërim.

Mungesa e energjisë është një prej problemeve më të mëdha të kësaj zone, e cila për shkak të errësirës ka dhe një numër të lartë vjedhjesh.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: