Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se ditën e djeshme një 35-vjeçar humbi betejën me virusin duke mbyllur sytë përfundimisht në Spitalin “Shefqet Ndroqi”.

Bëhet me dije se ai është muzikanti Qazim Berisha, i cili kishte 7 ditë i shtruar në spitalin Shefqet Ndroqi, ku teksa priste që gjendja e tij të përmirësohej që të linte spitalin, por që fatkeqësisht virusi i rrezikshëm e mori nga kjo botë.

Berisha punonte si muzikant në një lokal nate vend ky ku dyshohet se ka marrë dhe virusin.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb