Ish-ministri i Shëndetësisë Tritan Shehu i është kundërpërgjigjur kryeministrit Rama  për punimet në rrugën Kardhiq-Delvine.

Me një postim në Facebook, Shehi  akuzon kryeministrin Rama se është fajtori i vetëm që ka vonuar me disa vite përfundimin e këtij aksi.

Sipas Shehit si çdo gjë tjetër në qarkun e Gjirokastrës, të lënë në mëshirën e fatit, të shtyrë prej këtij kryeministri vetëm drejt braktisjes.

(BalkanWeb)

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb