Paul Pogba ishte mungesa e madhe e Botërorit për Francën. Gjithsesi, pavarësisht gjithçkaje, kombëtarja e “Gjelave” ia doli të shkojë në finale, ku pas pak minutash do të luajë ndaj Argjentinës.

Mesfushori Pogba ka bërë një postim në rrjetet sociale, ku i uron fat skuadrës.“Djema, paçi fat! Kthejeni Kupën në shtëpi si ne në 2018! Fat të mirë, ne jemi bashkë! Allez les Bleus!” – Shkruan ai.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: