TIRANË

Ish-futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë dhe kandidati për deputet i Partisë Demokratike Andi Lila ka postuar në “Instagram” një fotografi me liderin demokrat Lulzim Basha.

Lila dhe Basha po shohin së bashku ndeshjen e Shqipërisë ndaj Anglisë. Në postim, Lila shprehet se po sheh këtë ndeshje, me kryeministrin e ndryshimit.

  • foto galeri

“Forca çunave kuq e zi. Me kryeministrin e ndryshimit”, shkruan Lila.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: