TIRANË

Dritat e pemës së Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri janë ndezur dhe në oborrin e Presidencës. Kreu i Shtetit Ilir Meta ka publikuar një video nga ky çast, bashkë me një urim për shqiptarët. Meta deklaron se më e mira nuk ka ardhur akoma.

“Sonte ndezëm dritat e pemës së Krishtlindjes dhe Vitit të Ri! 😍🎄
Gëzimi i këtyre ditëve le të ndriçojë shpresat dhe të ngrohë zemrat në çdo familje shqiptare. Më e mira nuk ka ardhur akoma! GËZUAR FESTAT MIQ! 🇦🇱”, uron Presidenti Meta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb