Sergio Aguero, kompletoi transferimin e tij në Barcelonë këtë muaj, ndërsa një gjest i tij, u vlerësua mjaft në rrjet.

Ai i dhuroi punonjësit të stadiumit në Manchester një makinë tip “Range Rover Evogue” të vitit 2016. Momenti dhurimit, u bë viral në rrjet, me punonjësit, që falenderonte Kun, duke e përqafuar.

Por, ndodh befasia! Pak ditë pas dhurimit, makina, nxirret në shitje nga punonjësi, për vlerën e 25 mijë eurove. Kjo është zbuluar në faqen “eBay”, ku makina dhe të gjitha të dhënat, figuron në faqen e njohur të shitjeve.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: