Ndodh edhe kështu! Makina e një 40-vjeçari shqiptar në Patisia ka rënë pre e një sulmi zjarrvënës. Ngjarjet në fjalë ndodhën brenda një harku kohor prej 25 orësh.

Në datën 12 gusht, në orën 01:40 të datës 12 gusht, persona të panjohur i janë afruar makinës dhe i kanë vënë flakën, duke i shkaktuar dëme në pjesën e përparme të veturës. Policia gjeti në vendngjarje shishe butani dhe mbetje plastike. Ndërkohë, rasti i dytë u regjistrua në orën 03:05 të mëngjesit të datës 13 gusht, persona të panjohur i janë afruar makinës së shtetasit me inicialet N.E., dhe i kanë vënë flakën mjetit që ndodhej i parkuar në rrugën Yrkanias duke u shkatërruar plotësisht.

vendngjarje kanë shkuar punonjës të repartit të neutralizimit të mjeteve ndezëse ku kanë gjetur dy shishe butani të dëmtuara dhe mbetjet e një ene plastike.

Tashmë oficerët e sigurimit të Patisias, po hetojnë për “llogaritë” e hapura të konflikteve që mund të ketë 40-vjeçari për të arritur në gjurmët e autorëve.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb