Një përdoruese e “Tik Tok” me origjinë nga Britania e Madhe ka habitur ndjekësit me rrëfimin e saj.

Ajo ka treguar se ishte paraqitur në aeroport, për të shkuar në Kroaci, por mësoi se udhëtimin në fakt e kishte pas një viti.

“Arrita në aeroport në gjashtë të mëngjesit, dhe doli që fluturimi im ishte i rezervuar për vitin e ardhshëm”, tha vajza.
Videoja u bë shpejt virale, u shikua më shumë se një milion herë dhe mori 245,000 pëlqime.

“Unë e kuptoj që ju duhet të jeni në aeroport dy orë më parë, por viti duket shumë herët”, shkroi një përdorues.
Kur u pyet se çfarë do të bënte tani, Lex tha se nuk kishte zgjidhje tjetër veçse të qeshte.

Sidoqoftë, në faqen e internetit të kompanisë EasyJet, fluturimi i së cilës Lex sapo ka rezervuar, ekziston një mundësi që udhëtarët britanikë të rezervojnë një fluturim nga Kroacia deri në shtator 2022.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb