Një 42-vjeçare turke ka bërë festë të madhe në lagje në momentin që është ndarë nga i shoqi.

Çilem Ulkerler, ka përfunduar me sukses procesin gjyqësor për ndarjen nga bashkëshorti, e këtë, e ka festuar në lagjen ku është rritur me këngë e daulle.

E reja e quan fitore përfundimin e procesit gjyqësor, madje dhe muzikanti i thirrur në ceremoni, deklaron që është hera e parë që merr pjesë në një koncert të tillë.

Çilem është nënë e dy fëmijëve, ndërsa ishte e martuar prej 18 vitesh. Arsyeja e ndarjes sipas mediave, ishte dhuna sistematike dhe problemet ekonomike të
çiftit.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb