Një grua nga me origjinë nga Mali, ka arritur të lindë 9 fëmijë, 5 vajza dhe 4 djem.

Lajmi është bërë i ditur nga Ministria e Shëndetit në Mali, e cila njofton se Halime Sisi, solli në jetë fëmijët me prerje cezariane dhe ndodhet në shëndet të plotë.

25-vjeçara ishte njoftuar nga mjekët që do të sillte në jetë 7 fëmijë, ndërsa dy të tjerët ishin një surprizë e madhe për të e familjarët e saj, shkruajnë mediat e huaja.

  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: