KOSOVE

Në Prizren, dy femra kanë ushtruar dhunë fizike ndaj një mashkulli.

Mësohet se dy vajza nga Shqipëria kanë rrahur një mashkull, turk, shtetas i Gjermanisë. Pas marrjes në pyetje, të dyshuarat për sulm fizik janë paraburgosur, shkruajnë mediat e Kosovës.

“Janë arrestuar dy femra shqiptare të R. Shqipërisë pasi kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull turk, shtetas i Gjermanisë. Me vendim të prokurorit të dyshuarat pas intervistimit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.

(d.xh/ Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb