Me rritjen e temperaturave çdo ditë plazhet e jugut mbushen nga turistë dhe vizitorë vendas të cilët çelin sezonin që herët.

Trupat perfektë të vajzave janë ato që bien më shumë në sy zakonisht kur hedhim sytë nga shezlonet, duke zbuluar ndonjë aset më shumë për të marrë nxirjen perfekte.

Në këtë rast që vjen nga Saranda, një djali i ka bërë përshtypje trupi perfekt i një vajze të nxirë e të shtirë në shezlong, por kur ka hedhur sytë pranë saj ka mbetur i skandalizuar.

Ai është shokuar nga pamja e një burri në moshë të mesme, i cili i kishte mbledhur mbathjet e plazhit në formë tangash dhe i kishte drejtuar diellit të pasmet.

Djali shprehet:

Me shkuan syte tek ajo vajza me trup te bukur, por kur pashe anash saj cte shihja, burri me tanga te kuqe sa nuk i ishin futur ne b***. Na e prishi fare diten!”.
2-347

1-1169

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb