Dua Lipa ka postuar një seri fotosh ku shihet duke notuar në det.

Ylli i njohur i muzikës është shumë aktive në Instagram dhe ndan foto nga përditshmëria me miqtë e saj online. Këtë herë ajo ka publikuar në llogarinë e saj personale një sërë fotosh nënujore.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në to ajo shihet e veshur me rrobe banje të zeza trupore teksa po notonte në fund të detit. Ajo ka komentuar postimin e saj: “Ndonjëherë duhet të zhytesh thellë për të gjetur veten”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: