Reperja e njohur shqiptare, Tayna, prej ditësh ndodhet në ishujt Maldive, ku po shijon pushime të “nxehta”.

Ajo e ka shfrytëzuar këtë periudhë pauze të koncerteve, për shkak të pandemisë, për t’u relaksuar në vendin ekzotik. Por, gjatë qëndrimit atje, ajo ka mbajtur të përditësuar fansat me foto e video të shumta.

Në foton e fundit të publikuar në rrjete sociale, reperja shfaqet e veshur me bikini dypjesëshe, teksa ka marrë pozë tërheqëse në plazh.

“Jam në pushime të majit, mund të kthehem ose mund të mos kthehem …”, ka shkruar ajo.

Artistja pozoi pranë një varke, ndërsa përmes fotografive e videove solli pamje nga dita e mbrëmja në ishullin Maldive.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb