TIRANË

Presidenca është ngjyrosur blu në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin. Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një moment nga ndezja e dritave teksa shkruan se i bashkohet fushatës globale “Ndriço blu”.

“Në Ditën Botërore të Ndërgjegjësimit për Autizmin, i bashkohem fushatës globale “Ndriço Blu”! ? #WorldAutismAwarenessDay #LightItUpBlue”, shkruan Meta.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb