Ndryshime në Policinë e Shtetit.

Mësohet se Albert Dervishaj është emëruar zv/drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit pas zgjedhjes se Aida Hajnat në krye të BKH.

Burimet konfirmojnë se Pëllumb Seferi është emëruar drejtor i Departamentit të Marrëdhënieve Ndërkombëtare ndersa Idajet Faskaj është emëruar Drejtor i Drejtorisë së Mbrojtjes së Dëshmitarëve.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb