Mblidhet Komisioni i Ligjeve. Në mbledhjen e sotme pritet të miratohen emrat e deputetëve që do të përbëjnë grupin e punës për Ndryshimet në Kodin Zgjedhor.

Gazetari Ergys Gjencaj ka siguruar për “BalkanWeb” emrat e propozuar për dy grupet e punës, emra që pritet të miratohen sot në Mbledhjen e Komisionit të Ligjeve.

  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb