Monica Bellucci pret flokët dhe heq dorë nga flokët e gjatë me një model ikonik.

  • foto galeri
  • foto galeri

Ja tek e shohim në Milano Fashion Week me një look të ri, me një model të shkurtër flokësh që i nxjerr në pah edhe ballin.

Artistja i ka bërë për vete të gjithë me prerjen e re të flokëve, të cilën e tregon krenare në Instagram. Thuhet që kur një femër bën ndryshim drastik në modelin e flokëve kërkon të ndryshojë edhe jetën e saj.

Monika është singel prej pak kohësh, ndoshta ka ndonjë risi për të? Kjo mbetet për tu parë.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb