Kur flitet per kengetarin Big Kik, menjehere mendojme per hitet e tij ne rrymen hip hop, bashkepunimin me grupin e mirenjohur OTR por edhe me sherrin e bujshem qe pati me kreun e ketij grupi Noizyn.

Big Kik eshte nder personazhet me te lakuar ne boten e showbiz-it shqiptar, i preferuar kryesisht nga te rinjte. Ne nje nga tekstet e tij te kenges ai ka permendur edhe faktin qe mbipesha eshte nje nga ato faktore qe ai mendon se e ben pre te paragjykimeve.

Para disa muajve Big Kik zgjodhi ti nenshtrohej procedures se balonit gastrik ne Polikiniken Dermolife, e cila eshte e njohur tashme si e para ne Shqiperi per aplikim e kesaj metode te cilen e kemi ndjekur vazhdimisht qe i ka ndryshuar pamjen ne menyren me pozitive njerezve qe jane obeze ose mbipeshe.

Whatsapp Image 2021 06 23 At 2.13.27 Pm (1)
Whatsapp Image 2021 06 23 At 2.13.27 Pm (1)

Tashme ai ka deklaruar qe eshte 32 kilograme me pak, ndihet shume mire dhe per me teper i ben thirrje te gjithe njerezve qe ndajne te njejtin shqetesim me te, te zgjedhin metoden e balonit gastrik.

Ndryshimi i tij eshte i dukshem, fantastik dhe mendojme se do te flitet gjate per kete ndryshim radikal te kengetarit ne pamjen e tij, deri ne hitin e rradhes, Big Kik do te mbetet ne mendjen tone si djali qe pati vullnetin te sfidoje mbipeshen dhe te kete nje jete te shendetshme!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: