Kandidati për deputet i PD-së në qarkun e Korçës, Ervin Salianji po zhvillon takimet në terren me qytetarë, në kuadër të fushatës elektorale.

Përmes një mesazhi në rrjetin social ‘Facebook’, Salianji thekson se energjia e të rinjve, kontributi i demokratëve me përvojë, padurimi i qëndrestarëve janë kombinimi fitues.

“Korçë, lagje 7 🙏
Energjia e të rinjve, kontributi i demokratëve me përvojë, padurimi i qëndrestarëve janë kombinimi fitues ✌🏻
Ndryshimi ka ndodhur, bashkohu ta formalizojmë në 25 Prill!
25 Prill FIT❤️N KORÇA FIT❤️N SHQIPËRIA 🇦🇱”, shkruan Salianji.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb