Njëherësh me çeljen e fushatës elektorale të zgjedhjeve të 25 prillit, Partia Socialiste ka publikuar edhe këngën e fushatës.

Është pikërisht një këngë e reperit të njohur amerikan, Pitbull, që do të shoqërojë socialistët përgjatë këtij muaji.

Bëhet fjalë për këngën e publikuar në maj të vitit 2020, të titulluar “I Believe That We Will Win”, e përkthyer në shqip “Ne besojmë se do të fitojmë”.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: