Që Presidenti Ilir Meta këtë fundjavë po e kalonte në Skrapar e morëm vesh nga disa postime të tij në Malind, por mesa duket ndalesa e tij ka qenë edhe vendlindja, Çepani.

I pari i Shtetit ka publikuar disa foto mes vreshtave me rrush dhe pemëve me gjethe të zverdhura duke na kujtuar se vjeshta po ikën e na pret dimri.

Pikërisht teksa përshkruan stinët, ai jep edhe një mesazh të fortë: Në Çepan, duke u ndarë me vjeshtën dhe përgatitur për dimrin e fundit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb