TIRANË

Një person i dyshuar me COVID-19 ka mbërritur pak minuta para mesditës në Spitalin Infektiv në Tiranë.

Gazetari Erjon Skëndaj raportoi për “BalkanWeb” se bëhet fjalë për pacientin e parë në 24 orët e fundit që ka mbërritur në spitalin COVID 1. Ndërkohë më pamje shihet se i sëmuri që futet me barelë në spital, ndodhet në gjendje të rëndë, pothuajse i pavetëdijshëm.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: