BALLSH

Një greviste në Ballsh është dërguar në gjendje të rënduar shëndetësuar në Ballsh duke lënë grevën e urisë.

Gazetari Ervis Kuçi raporton se grevistja që  kishte prej 10 ditësh në grevë u dërgua me automjet privat në  spital.

Edhe ky rast nuk i ka ndalur naftëtaret që të vijojnë grevën e urisë dhe të këmbëngulin duke deklaruar prerazit ”Pagat ose vdesim”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb