Fundi i vitit që lamë pas, ishte i vështirë padyshim për të gjithë shqiptarët, pasi vendi u godit nga një tërmet tragjik. I tillë ishte dhe për Greg Ramën, djalin e kryeministrit Edi Rama, i cili kishte mes viktimave të dashurën e tij, Kristina Reçi.

Tashmë Gregu i është kthyer angazhimeve, ndërsa këto ditë ka qenë i angazhuar me profesionin e tij. Ditët e fundit Gregu ka qenë në Greqi ku dhe ka çelur një ekspozitë.

82358606 176610333587862 8517657228780503040 N
82358606 176610333587862 8517657228780503040 N

Në rrjetet sociale ai ka postuar foto nga kjo ekspozitë, duke treguar edhe copëza nga punimet e tij. kujtojmë se postimet e tij të fundit kanë qenë lidhur me të dashurën e tij, e cila humbi jetën së bashku me familjen në tërmetin e 26 nëntorit. Pasi shprehu dhimbjen e tij në rrjetet sociale, djali i kryeministrit Rama vendosi t’i kthehej jetës së përditshme si dhe angazhimeve të tij.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: