10 raste të reja me koronavirus u bënë të njohura pasditen e së mërkurës në Greqi, ndërkohë që numri i përgjithshëm i rasteve ka arritur në 2.850, shifra këto sipas informacionit nga përfaqësuesi i Ministrisë së Shëndetësisë për koronavirusin.

Në të njëjtën kohë, Tsiodras njoftoi edhe për një tjetër vdekje nga koronavirusi duke shkuar kështu numri i përgjithshëm i të vdekurve në na 166.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: